У Рівному відбудеться зустріч із полярниками в рамках події під назвою “Україна в Антарктиці”

Щасливе
03.02.2024  10:15

Антарктичну фотовиставку відкриють 6 лютого о 14.00 у Рівненській обласній бібліотеці. Цей спільний проєкт Міністерства освіти і науки України та Національного антарктичного наукового центру, присвячений 28-й річниці з моменту, коли Велика Британія передала станцію Україні.

За словами організаторів, експозиція складається з 27 фото крижаного континенту та життя українських полярників та полярниць.

У відкритті виставки візьмуть участь полярники та представники Національного антарктичного наукового центру. Серед них: зимівник-рекордсмен Юрій Отруба, який працював геофізиком у семи Українських антарктичних експедиціях, дві з яких очолював; рівнянин Павло Тарасович – радіоаматор та учасник п’ятої Української антарктичної експедиції, а також завідувач відділу міжнародного наукового та науково-технічного співробітництва Андрій Федчук.

Під час події гості матимуть змогу оглянути цікаві експонати, привезені з Антарктики, предмети побуту полярників та спілкуватися з науковцями. Крім того, планується проведення прямого зв’язку з полярною станцією.

переглядів: 83


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *