У Рівному відбулась “Посвята в ліцеїсти”

Щасливе
24.02.2024  09:00

В Обласному науковому ліцеї м. Рівне відбулося святкове заходи «Посвята в ліцеїсти», що пройшло в атмосфері патріотизму та позитиву.

“Учасники цього заходу – молоде покоління, яке не просто навчається, але й готується до того, щоб стати активними учасниками будівництва майбутнього України. Захід відвідали представники влади та батьківська громадськість, які підтримали та відзначили досягнення молодих ліцеїстів.” – повідомляє адміністрація закладу на своїй сторінці у Фейсбук.

Як відомо, 175 учнів 8-х класів, представивши 5 різних профілів навчання, продемонстрували свої таланти та здібності з великим ентузіазмом. Їхні зусилля та натхнення – це гарантія того, що Україна має майбутнє, яке наповнене надією та перспективами.

Керівництво ліцею, директорка Наталія Сосюк, наголосило на важливості освіти для кожного громадянина, підкресливши, що освічена нація – це міцна нація. Вони закликали молодь  творити та не здаватися, підтримуючи їх у прагненні до великих досягнень.

Заключними словами були слова вдячності та підтримки Збройним Силам України, нагадуючи всім присутнім, що Україна – це головне, і що разом ми здатні досягти перемоги.

переглядів: 49


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *