У Рівному відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

Щасливе
22.08.2017  21:33

У Рівному відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

 22 серпня 2017 року відбулося друге засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, склад якої оновлений на підставі розпорядженням міського голови.

 

Опубліковано Віталієм Германом 22 серпня 2017 р.

За результатами проведеного засідання прийняті такі рішення:
1. Погоджено завдання на розроблення історико-архітектурного опорного плану міста Рівного.
2. Перелік нововиявлених об’єктів, розташованих на території міста Рівного для визначення їх як нововиявлених об’єктів культурної спадщини та подальшого розроблення облікової документації направити на розгляд консультативно-дорадчої ради при Рівненській обласній державній адміністрації.
3. Рекомендувати Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради вирішити питання розроблення детального плану забудови території в районі вулиць Курчатова, Студентської та Чорновола.
4. Рекомендувати Управлінню містобудуванню та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради внести доповнення до персонального складу архітектурно – містобудівної ради згідно з пропозицією викладеною в листі Рівненської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України від 21 серпня 2017 року №15.

– Щиро дякую усьому складу містобудівної ради за активну участь, компетентність та бажання працювати конструктивно, – зауважив голова архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради Віталій ГЕРМАН.

Опубліковано Віталієм Германом 22 серпня 2017 р.

, , , , переглядів: 1 661

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *