У Рівному відбувся перший випуск водіїв-медиків

Щасливе
27.04.2024  08:00

У Рівненській області народжується нова історія в службі порятунку – 30 водіїв екстреної медичної допомоги отримали дипломи медичних фахівців. Цей перший випуск медичних водіїв є першим кроком у підвищенні якості надання екстреної медичної допомоги та розвитку професійного рівня у сфері медичного транспортування.

Урочиста церемонія вручення дипломів відбулася за участі першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Подоліна та голови обласної ради Андрія Карауша. Обидва вони висловили підтримку та визнання цього важливого кроку у розвитку медичної системи регіону.

У Рівному провели демонтаж на Пагорбі Слави

“Виїзна бригада не лише транспортує медиків до пацієнта або в медичний заклад, а й часто допомагає проводити реанімаційні дії. Засвоєння нових знань дасть можливість підвищити якість надання екстреної медичної допомоги. А відтак це посилить командну роботу в різноманітних критичних ситуаціях”, – підкреслив Сергій Подолін.

Зазначимо, що після отримання нових кваліфікаційних документів водії екстреної медичної допомоги зможуть більш ефективно працювати з медичним персоналом, виконуючи реанімаційні заходи та допомагаючи в найважливіших моментах.

 

переглядів: 100


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *