У Рівному відбувся випуск слухачів «Корпусу майбутніх поліцейських»

Щасливе
05.02.2023  15:00
Сертифікати про завершення тримісячного освітнього курсу в ГУНП в Рівненській області отримали сьогодні, четвертого лютого, 33 старшокласники.
У актовій залі Головного управління їх із цією подією привітали начальник Головного управління Національної поліції у Рівненській області Олександр Ганжа, працівники управління кадрового забезпечення та рідні.
«Це проєкт, у який я вірю та покладаю на нього великі сподівання, — звернувся до старшокласників керівник поліції області. — Бо це можливість зважити усі за і проти та зробити доленосний вибір у житті. Впевнений, що ви — наше майбутнє. Що саме ви — ті, кому ми у подальшому будемо із радістю передавати свій досвід. Від щирого серця бажаю не зупинятися перед випробуваннями, впевнено йти до своєї мети та постійно вдосконалюватися. Аби досягти максимального результату та стати кращою версією себе».
Нагадаємо, щосуботи підлітки мали нагоду ознайомитися з роботою поліцейських у різних підрозділах поліції. До того ж, їм довелося на практиці закріплювати отримані теоретичні знання із надання медичної допомоги, тактичних основ самозахисту, стрільби в мультимедійному тирі, а також здавати норматив із фізичної підготовки.
Відтак, пов’язати свою подальшу долю із правоохоронними органами уже виявили понад  10 слухачів, які зареєструвалися для вступу у виші системи МВС.
, , , , переглядів: 330


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *