У Рівному відкриють виставку особливої дівчинки

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.05.2018  11:00

У Рівному відкриють виставку особливої дівчинки

24 травня о 12:00 в ТРЦ ЗЛАТА ПЛАЗА фотовиставка Надії Чулаєвської «Надія у Світлинах»

Кожна людина потребує уваги, а для дитини вона має бути особливою. 
Діти – це завжди наше майбутнє: нас з вами, нашої держави, нашої планети і від них уже залежатиме, яким воно буде. Ми завжди маємо пам’ятати, що ким і якими стануть діти залежить від нас сьогодні, від нашої допомоги, нашої підтримки.
Автор виставки вчиться фотографувати, пише вірші, шукає себе у спілкуваннях та творчості і її відношення до життя варте нашої уваги, оскільки ця маленька особистість може стати прикладом для інших людей.


Про автора виставки Надію Чулаєвську.
Юна та енергійна, завжди відкрита до нового, натхненна та творча. Водночас Надія – дитина з особливими потребами. Так як і ми намагається знайти себе в житті, бути потрібною та творчою. Вона дуже добра, щира, відверта та дуже потребує і любить спілкування. А для нас – це особлива школа довіри та любові.
Надія презентує свою виставку. Попри життєві випробування, які випали на її долю, вона не втратила любові та віри в людей, в те, що щирість та добро завжди перемагає!
Надія вчиться фотографувати, робить перші фотоексперименти, намагається піймати світлі моменти життя, що її оточує. Також Надія фіксує свої враження-емоції у віршах.
Запрошуємо Вас на виставку та зустріч з Надією!

Організатор виставки – Школа фотографії «У фарватері істин»

, , , , переглядів: 1 341


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *