У Рівному відкрилась виставка художника Ігоря Павлюка

Щасливе
09.03.2024  13:00

У Рівному відбулося урочисте відкриття виставки картин відомого художника Ігоря Павлюка. Це вже не перше знайомство рівнян з творчістю митця, адже його неповторні полотна відрізняються оригінальністю та яскравими виразними образами.

Емоції vs Рефлексії

Назва виставки, яка звучить як “Емоції vs Рефлексії”, відразу привертає увагу до контрасту та протистояння, які властиві творчому процесу художника. На виставці представлені різноманітні образи, що поєднують у собі яскраві поп-артівські портрети довоєнного періоду та вишукані абстракції, що транслюють сучасне мислення автора.

Творчий розвиток

На картинах Павлюка чітко відображена еволюція його мистецтва. Починаючи з безтурботних радісних облич, що характеризували довоєнний період, митець звернувся до складних, майже невловимих композицій, де кожен витік фарби на полотні віддзеркалює внутрішній світ художника.

Портрети, як втілення особистості

Портрет – це один із найскладніших жанрів мистецтва, де художник передає не лише зовнішній вигляд, але й внутрішній світ особистості. У творчості Ігоря Павлюка кожен образ – це спроба передати особистісну унікальність, відчуття та емоції. Відтак ожну таку картинку художник присвятив екс-заступниці міського голови Рівного Галині Кульчинській.

“Агаага – а це мій портрет в капелюшку на першому фото. І як каже сам художник : портретне сходство тут ні до чого – головне емоції і рефлексії. Але справжній митець бачить все краще в тобі і довкола.Тому капелюшок в стилі поп-арт ,без сумніву, мені личить” – ділиться емоціями від виставки пані Галина на своїй сторінці у Фейсбук.

Для відвідувачів

Виставка відкрита для відвідувачів до 14 квітня у галереї “Євро Арт”. Вона стане захоплюючою подорожжю в світ творчості і відчуттів, яка не залишить байдужим жодного шанувальника мистецтва.

переглядів: 108


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *