У Рівному відкрили дошку пам’яті герою-захиснику

Щасливе
30.03.2024  10:00

На фасаді 24 гімназії з’явилася важлива символічна дошка, присвячена пам’яті Героя України – Дмитра Марцинковського. Ця історія є втіленням вірності країні та героїчної самопожертви.

Дмитра виросли в сім’ї, де була справжня українська душа та віра в свою державу. Його батько вже від 2014 року стояв на захисті України у зоні АТО. Коли прийшов час, Дмитро теж вибрав шлях воїна – він добровольцем пішов на захист Батьківщини, пройшовши навчання як в Британії, так і на Львівщині, і відправився на передову.

У Рівному відкриють відразу 3 дошки пам’яті для Героїв

Він завжди мріяв про мирне та щасливе життя, проте доля призначила йому інший шлях. На 31-му році життя, Дмитро Марцинковський пішов на вічний спочинок, виконуючи свої обов’язки на фронті. Його безжальна втрата стала великим ударом для рідних, друзів та усієї України.

Встановлення цієї пам’ятної дошки є важливим кроком у збереженні історії та пам’яті про тих, хто віддав своє життя за мир і безпеку нашої країни. Вона стала частиною програми “Рівне – місто Героїв”, яка покликана не лише вшановувати пам’ять Героїв, а й навчати молоде покоління цінувати та підтримувати наші національні цінності.

, , , , , переглядів: 56


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *