Сьогодні відбудеться відкриття дошки пам’яті загиблим Героям Олегу та Дмитру Зіберам. 47-річний Олег та 39-річний Дмитро вже у другий день повномасштабного нападу росії на нашу країну без роздумів прийшли добровольцями до військкомату та мужньо боронили нашу землю. Герої України Олег та Дмитро Зібери загинули в один день на Донецькому напрямку.
Це наше свідоме рішення. Заради дітей, заради їх майбутнього будемо боронити нашу землю. Хто як не ми? – з такими словами обидва брати йшли на війну. Підготовку обидва брати пройшли разом. Коли вже вирушали на передову, казали друзям, що проситимуть, щоб служити відправили у різні взводи – щоб якщо, не дай Боже, з одним щось трапиться, інший залишився живий…
Лише 10 000 гривень необхідно зібрати для воїна на Лиманському напрямку
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240307_150651_175-e1709819011986-720x710.webp)