У Рівному відкриють меморіальну дошку Ервіну Засанському

Щасливе
24.04.2024  13:54

На фасаді ліцею №11, відбудеться важлива подія – відкриття дошки пам’яті загиблому Герою, Ервіну Засанському. Прийдіть 25 квітня о 08:50, щоб вшанувати пам’ять цього надзвичайного Героя.

Ервін Засанський, син Рівного, завжди вражав своїм талантом та працьовитістю. Він навчався в школі №12, а згодом обрав шлях у школі №11. Його золоті руки дозволяли виконувати найрізноманітніші роботи, від сантехніка до столяра та шліфувальника.

Героїзм військового з Рівненщини визнаний Головнокомандувачем ЗСУ

У початку вторгнення, Ервін віддав перевагу військовій службі та вже з перших днів 2023 року почав здобуття військової майстерності у навчальному центрі. Чуйний, справедливий, добрий та щирий – саме таким у серцях рідних та близьких завжди залишатиметься Ервін Засанський.

На жаль, його подвиг припинився 26 вересня 2023 року в селі Олександрівка Донецької області. Та його дух і відданість завжди будуть жити в пам’яті нащадків.

Приходьте на відкриття дошки пам’яті, щоб разом вшанувати пам’ять цього справжнього Героя. Рівненська міська рада та Управління освіти м. Рівне запросили всіх небайдужих долучитися до цієї важливої події.

, , , , переглядів: 50


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *