У Рівному відкриють меморіальну дошку Герою Анатолію Солтису

Щасливе
12.04.2024  11:19

12 квітня, о 14:00 на території “Рівнеелектроавтотранс” відбудеться урочисте відкриття дошки пам’яті присвяченої загиблому герою, старшому сержанту Анатолію Солтису.

Анатолій Солтис – це людина, яка присвятила понад 30 років свого життя служінню електромонтером контактної мережі у складі КП “Рівнеелектроавтотранс”. Його робота вимагала відповідальності та вміння працювати в умовах, що не завжди були легкими.

Проте, коли народна оборона вимагала від нього захищати країну, він не мав навіть найменших коливань. Анатолій Солтис, 53-річний старший сержант, віддав своє життя захищаючи свою Батьківщину. Трагічно він загинув 14 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі села на Харківському напрямку, під ворожим обстрілом.

Скандальний військовий комісар Рівного відправився на передову

Колектив та співробітники Комунального підприємства “Рівнеелектроавтотранс” зберуться, щоб урочисто відкрити дошку пам’яті Анатолію Солтису. Ця дошка стане символом вдячності та вшанування за його величний вчинок. Місце встановлення – стіни підприємства, де він працював і служив більшу частину свого життя.

Ми закликаємо всіх громадян Рівного приєднатися до нас у цей важливий момент, щоб разом вшанувати пам’ять та великий вчинок нашого захисника. Рівне повинне пам’ятати своїх синів і доньок, які віддали своє життя заради миру та безпеки нашої країни.

 

, , , переглядів: 66


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *