У Рівному відкриють нову сортувальну станцію

15.02.2020

У Рівному відкриють нову сортувальну станцію

Важлива подія для Рівного – відкриття нової сортувальної станції. До цього моменту було пройдено немалий шлях: спілкування з міським головою, налаштування співпраці з КАТП 1728, довготривалі пошуки приміщення, демонтаж старої станції, переїзд на нову, ремонтні роботи, а також ребрендинг.

  • Країна Зелених Змін змінилась, тепер, це ініціатива “ЕКОлогічні”. Ми щиро і безмежно вдячні ВАМ за терпіння і за те, що чемно сортували і збирали відходи. Вдячні міському голові- Хомко Володимиру Євгеновичу, що повірив у нас, вдячні начальнику КАТП 1728-Кралюку Ростиславу Миколайовичу, за матеріальну підтримку, – говорить ініціатор проекту Поліна ПОЛЮХОВИЧ. – Отже, оновлена Перша Сортувальна Станція, що створена за сприяння міського голови та спільно з КАТП 1728, чекає на вас 19 лютого! Приймаємо з 15:30, урочисте відкриття –на 16:00! Сортовані відходи приймаємо!

Адреса нової сортувальної станції:
за адресою м.Рівне, вул.Хмільна, 40(район Дикого ринку).
За цим посиланням Google Maps точно відображає місцезнаходження станції https://goo.gl/maps/SZaweGWshon4EWE97
Або встаєте на зупинці “Пивзавод”, прямуєте по вул.Дворецькій, повертаєте на вул. Межову і рухаєтесь до кінця, а там повертаєте направо. Якщо йдете з центру, то спускаєтесь сходами до ринку і прямуєте вздовж коліі по вул. Хмільній

, , , переглядів: 224Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *