Дитячу спортивну школу №2, розташовану на вулиці Коновальця в Рівному, незабаром відремонтують. Про це повідомили в управлінні капітального будівництва. На ремонтні роботи виділено майже 4 мільйони гривень.
Основна частина фінансування буде спрямована на створення укриття. Наразі підвал школи перебуває в занедбаному стані, тому необхідно провести капітальний ремонт.
Ситуація з укриттями у спортивних школах Рівного є критичною. На сьогоднішній день тільки ДЮСШ №4 має укриття, розраховане на півтори тисячі осіб. Інші школи, такі як ДЮСШ №3 та ДЮСШ №5, користуються укриттями, що розташовані поруч зі своїми приміщеннями.
Як вберегтися від комах, комарів та інших шкідників: профілактика та перша допомога при укусах
До слова, особливо важкою є ситуація з гімнастичною школою на проспекті Миру. Тут укриття відсутнє, а ті, що знаходяться поруч, переповнені.