Учора на лінію «102» звернувся чоловік, який повідомив, що виявив на своєму авто пошкодження, характерні ДТП.
Заявник розповів, що на деякий час лишив без нагляду на ринку своє авто, а після повернення виявив пошкодження. Поліцейських викликав для того, аби вони знайшли винуватця.
Проте патрульні зауважили, що поблизу автомобіля не було жодних уламків та інших слідів ймовірної ДТП.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_5328209464345608846_w-300x300.jpg)
Інспектори із відділу розшуку та дізнання провели розшукові заходи, під час яких і встановили, що вказаний автомобіль напередодні зафіксували під час руху до Коломиї. І він уже був із пошкодженнями. Отже, водій просто вирішив владнати свою проблему чужим коштом і обійти закон.
Тож керманич отримав постанову за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Адміністративна відповідальність за вчинене правопорушення передбачає стягнення у вигляді штрафу — від 850 до 3400 гривень.