У Рівному виступить музикант, який збирає повні зали, із авторським музичним проєктом

Щасливе
06.11.2023  11:55

У четвер, 9 листопада, о 18:00 у Рівне завітає Олексій Петухов(фортепіано, Одеса) з авторським джазовим проєктом «EMOTIONS».

 

Кожна сольна програма фортепіанних імпровізацій Олексія Петухова збирає повні зали. Артист зачаровує слухачів авторською музикою, створенням психологічних портретів, картин природи, а також власними інтерпретаціями джазових стандартів, класичної музики та відомих тем. Це чудова можливість поринути у сучасний та чуттєвий джаз. Олексій як блискучий імпровізатор та інтерпретатор розкриває світ яскравих образів, почуттів, радості життя та емоційних переживань.

Олексій Петухов входить до 10 найкращих і самобутніх джазових музикантів України, активно концертує і надає майстер класи.

image description

Співпрацював з такими світовими зірками сучасного джазу, як Кевін Махогані, Грегорі Портер, Щенда Рул, Аллан Харріс, Карл Фоієрсон, Рей Браун Джуніор і багатьма іншими.

В програмі пролунають шедеври світового джазу, обробки відомих і улюблених мелодій і пісень, української музики та авторські твори Олексія.

 

Квитки можна придбати у касі Органного залу та онлайн: https://ticketclub.com.ua/event/5964/?session=15047
Довідки за номерами телефону:
068 058 6072, 067 750 1359

, , , переглядів: 274


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *