У Рівному визначили переможців чемпіонату “Impulse Rivne Cup”

Щасливе
24.04.2024  12:00

Ці вихідні стали часом захопливих спортивних змагань у Рівному, адже на стадіоні “Імпульс” відбувся чемпіонат “Impulse Rivne Cup”, присвячений юним футболістам 2012 року народження. У змаганнях взяли участь 12 команд з різних куточків західної України, які боролися за кубок та головні нагороди цих відкритих змагань з футболу.

Цей турнір, який організовує Академія футболу “Імпульс” за сприяння Управління у справах молоді та спорту Рівненської міської територіальної громади, вже став чудовою спортивною традицією для міста. Змагання проводилися серед юних футболістів у восьми вікових групах.

Маленькі рівняни творили патріотичні сувеніри

У цьому захопливому турнірі взяли участь команди з Луцька, Ковеля, Тернопільщини, Славути та, звісно, Рівного. Вихованці ДЮСШ “Верес” м. Рівне продемонстрували вражаючі результати, здобувши друге місце в “Золотій лізі”. Вітаємо їх зі здобуттям срібних нагород та бажаємо подальших успіхів!

Спортивні заходи, такі як ці, мають велике значення в розвитку дитячого спорту. Вони створюють можливості для молоді проявити свої здібності та зрости в спортивних досягненнях. Важливо, щоб наші діти мали можливість реалізувати свій потенціал, особливо в такий складний час. Ми вдячні організаторам за цю чудову ініціативу, яка сприяє розвитку спорту в нашому місті.

Боротьба з булінгом в школі: як допомогти дитині?

А вже 27-28 квітня на стадіоні “Імпульс” (вул. Академіка Степана Дем’янчука 5., поблизу Радіозаводу) відбудуться наступні змагання “Impulse Rivne cup” серед дітей 2013 року народження.