У Рівному відбудеться вже традиційний “Фотовернісаж на Покрову, 2018”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
27.09.2018  13:00

У Рівному відбудеться вже традиційний “Фотовернісаж на Покрову, 2018”

14 жовтня в о 15.00 Рівненському МБК відбудеться урочисте відкриття виставки та нагородження переможців 13 Міжнародного Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову, 2018”.

 

У Салоні “Фотовернісаж на Покрову, 2018” прийняли участь 272 авторів з 36 країн світу, які надіслали  майже 4 тис. світлин з яких міжнародне журі у складі Генерального секретаря FIAP Ioannis Lykouris (Греція), Danyi Jozef (Чехія), Володимир Дубас (Україна) відібрали найкращі та присудили нагороди різного ґатунку. Голосування відбувалось анонімно по 9-ти бальній системі, а нагороди присуджувались роботам з найбільшою кількістю балів. В перелік акцептів ввійшли роботи, що попадали в середньому до 25% від загальної кількості.

Ivo De Decker
«Hey you»
Бельгія

Переможці конкурсу отримають понад 100 нагород, серед яких дипломи Салону, НСФХУ, УкрФото, клубу «Простір-Фото», HPS, блакитні стрічки FIAP, а також бронзові, срібні, золоті медалі Салону, УкрФото, HPS та FIAP. Нагороду від Hellenic Photographic Society статуетку Grand Award Apollo отримає українець Олексій Конченко, нагороду «BENU SEN MEMORIAL AWARD» за краще фото в номінації «Фото-Арт» отримає українська фотомайстриня з Одеси Наталія Карпенко. А головна нагорода конкурсу Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» – цьогоріч відлетить до бельгійського фотографа Ivo De Decker. Кращим автором Салону, який набрав найбільшу кількість акцептів – 17 та 2 нагороди, став український автор Євген Самученко.

Виставка кращих світлин учасників “Фотовернісажу на Покрову, 2018”, культурна програма та нагородження переможців відбудеться традиційно 14 жовтня в Рівненський Міський Будинок Культури. На гостей очікує культурна програма, лотерея «Фортуна на Покрову» для кожного, хто з фотоапаратом, смачний «покровський» торт. А Покровський фотопленер мальовничими місцями Рівненщини розпочнеться 12 жовтня.

Фотографія нас об’єднує, знайомить, здружує, зміцнює!
Результати конкурсу можна переглянути за посиланням, там є що побачити!

 

Запрошуємо усіх на свято фотографії!

Вся інформація про результати тут: http://c50.startphotocontest.com/ua/result/

Конт.тел. 097-116-4539

, , , , переглядів: 973Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *