У Рівному з’являться нові вулиці

Щасливе
22.01.2022  16:35

У Рівному з’являться нові вулиці

Низці нових вулиць і провулків в новому масиві Рівного присвоїли назви.  Про це повідомляє Рівнеська міська рада. 

Відповідне рішення було прийнято 21 грудня, на засіданні Комісії з питань найменування міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анатоційних дощок на території міста Рівного.

Відтак, за пропозицією забудовника у новому  рівненському житловому масиві «Гармонія» вулиця Проектна, 1 матиме назву – вулиця Гармонії.

За пропозицією членів комісії, інші вулиці у новому житловому масиві назвуть іменами рівненських героїв, які загинули у війні на Сході України.

Враховуючи пропозиції Рівненської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України, КЗ «Будинок ветеранів», Управління культури і туризму та звернення депутата Рівнеради Федора Мисюри рівнян, які загинули в АТО увіковічнять у назвах вулиць і провулків на території міста.

Зокрема, вулиці і провулки нового житлового масиву «Гармонія» носитимуть імена таких Героїв – Ігора Зінича, Олександра Борисенка, Дмитра Свідерського, Євгена Рєпіна, Андрія Ременюка, В’ячеслава Мірошника, Тараса Гарбарчука, Тараса Білоцького і Дмитра Гузика.

Зауважимо, що за рішенням комісії буде підготовлений проект рішення, який виноситиметься на сесійне засідання, де депутати Рівнеради прийматимуть кінцеве рішення.

, , , , переглядів: 434
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *