У Рівному запустили унікальне підприємство

Щасливе
23.01.2020  10:30

Про проблему боротьби з пластиковими відходами говорять давно. За 60 років його існування людство виготовило 8,3 мільярда тонн пластику, більшість з яких виявилися одноразовими продуктами й опинилися у смітнику. Частковий вихід із ситуації – його переробка, однак цьогоріч вчені порахували, що 90,5% пластику так і не переробляється. Токсичні відходи при його розкладанні є шкідливими для повітря та ґрунту, отже й для людини. Пластикові продукти, що потрапляють в океан, спричиняють загибель морських тварин, котрі помилково сприймають їх за їжу.

У Європі вже звичним є те, що у закладах харчування, кав’ярнях та й у побуті люди відмовляються від пластику. Адже в ЄС вже діє нововведення про заборону пластику. В Україні ж це питання тільки потребує негайного вирішення. У той час, коли на законодавчому рівні цілісного рішення відмови від пластику не прийнято, у нашому місті вже є люди, які готові рухатися в бік екологічності.

Рівнянин Богдан ПРОЦЮК вперше в Україні, саме у нашому місті, запустив виробництво паперових трубочок.

– У світі відмовлятися від пластикових трубочок для напоїв на користь соломинок, зроблених з екологічних матеріалів, які розкладаються, стає трендом. Саме трубочки займають п’яте місце з усього пластику, який учені виявляють у світовому океані. Розмір і форма трубочок робить їх вкрай небезпечними для морських тварин і птахів. Тому ми вирішили працювати над вирішенням цієї проблеми, – говорить засновник EcoFriendly Богдан ПРОЦЮК. – Так, вже зараз ми з моїм партнером Олегом Гапончиком запустили у Рівному підприємство з виробництва паперових трубочок. А далі плануємо розширюватися і вирішувати проблему шкідливого пластику комплексно.

На підприємстві “EcoFriendly” працює сертифіковане обладнання, автоматизовано усі процеси виробництва. Тим самим продукція, яку виготовляють, є якісною та екологічно чистою.

У планах Богдана Процюка на наступний рік – масштабувати проєкт, далі розвиватися та допомогти рівнянам відмовитися від шкідливого пластику повністю.

Адже якщо ви вже сьогодні відмовилися від однієї пластикової трубочки, то в цей момент десь у світі посміхнулася черепашка

0980080787

0950080787

, , , , переглядів: 2 941


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *