Днями, у нашому місті завершився етап теоретичного навчання водіїв категорії “Т”. Відтак, семеро учнів приступили до найцікавішого та найвідповідальнішого етапу навчання – практичної їзди!
“З борту тролейбуса №143, обладнаного додатковою педаллю гальм, вас вітають студенти Святослав, Ірина та Ольга, а також водій-інструктор Михайло Татарчук” – повідомляють у Департаменті інфраструктури та благоустрою Рівного.
До слова, після отримання достатніх навичок кермування студенти вийдуть на новий рівень – роботу з пасажирами, теж під наглядом інструктора.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/417534580_277259748703539_4614139627234996684_n-300x225.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA