У Рівному збирають взуття для військових

Щасливе
14.06.2024  20:15

У ці важкі часи, коли наша країна потребує підтримки, кожна допомога є важливою. Рівнянка Наталія Якимчук, небайдужа громадянка, оголосила на своїй сторінціоголосила на своїй сторінці у Facebook терміновий збір чоловічих кросівок для 42-ї окремої механізованої бригади (42 ОМБ). Вона закликає всіх небайдужих допомогти і підтримати наших захисників.

Наталія повідомила, що вже вдалося зібрати певну кількість взуття, але цього недостатньо. Зараз бригада потребує додаткових кросівок у наступних розмірах:
– 41 розмір – 3 пари
– 42 розмір – 3 пари
– 43 розмір – 5 пар
– 44 розмір – 1 пара

Кросівки можуть бути не новими, але в хорошому стані. Важливо, щоб вони були зручними та підходили для повсякденного використання військовослужбовцями.

Наталія Якимчук зазначила, що готова забрати взуття з будь-якого місця, де буде зручно тим, хто бажає допомогти. Вона підкреслила терміновість збору, адже взуття потрібно передати бригаді до понеділка.

“Друзі, треба допомога! Ми трохи відправили кросівок у 42 ОМБ, але треба ще. Питання термінове! До понеділка! Отже, якщо у вас є чоловічі кросівки (можна не нові) 41-3 пари, 42-3 пари, 43-5 пар, 44-1 пара, то дайте знати! Я заберу де скажете,” – написала Наталія на своїй сторінці у Facebook.

У Рівному збирають російську літературу на макулатуру для допомоги ЗСУ

Такі ініціативи є надзвичайно важливими, адже вони демонструють єдність та підтримку нашої армії з боку цивільного населення. Кожна пара кросівок може стати важливим внеском у комфорт та бойовий дух наших військових.

переглядів: 151


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *