У Рівному змагалися гравці у бочча з різних областей України

квиток на автобус
Щасливе
21.07.2023  16:47

Три дні поспіль, з 18 по 20 липня, у Рівному відбувався відкритий кубок Рівненської області з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, присвячений 30-річчю РРЦ «Інваспорт». У змаганнях взяли участь майже 50 спортсменів з міст Києва, Ковеля, Сарн, Нікополя, Рівного та Закарпатської, Полтавської, Одеської, Львівської областей.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій та головна суддя змагань Гончарук Олена.

 

Переможцями та призерами змагань стали:

у класі ВС1:

серед чоловіків:

І місце – Володимир Ройко (м. Рівне);

ІІ місце – Ростислав Кабан (м. Київ);

ІІІ місце – Назар Пазиняк (Львівська обл.);

серед жінок:

І місце – Соломія Рущак (Львівська обл.);

ІІ місце – Алла Сорокіна (м. Київ);

ІІІ місце – Кароліна Строїн (Закарпатська обл.);

у класі ВС2:

серед чоловіків:

І місце –Андрій Мороз (м. Київ)

ІІ місце – Ігор Ульяноха (м. Київ);

ІІІ місце – Володимир Поляков (м. Київ);

серед жінок:

І місце – Алла Лісовенко (Полтавська обл.);

ІІ місце – Олена Даниленко (Львівська обл.);

ІІІ місце – Іванна Швець (Одеська обл.);

у класі ВС4:

серед чоловіків:

І місце – Олексій Ковган (м. Київ);

ІІ місце – Петро Буткевич (м. Рівне);

ІІІ місце – Володимир Ясниський (Львівська обл.);

серед жінок:

І місце – Ірина Бачало (Львівська обл.);

ІІ місце – Наталія Ковба (м. Рівне);

ІІІ місце – Ольга Яренчук (м. Ковель);

у класі ВС5:

серед чоловіків:

І місце – Вадим Усатий (м. Ковель);

ІІ місце – Євген Марков (м. Рівне);

ІІІ місце – Віталій Балабушка (м. Сарни);

серед жінок:

І місце – Тетяна Ковальчук (м. Київ);

ІІ місце – Дарина Фесянова (м. Сарни);

у парних змаганнях класу ВС4:

І місце – Тетяна Ковальчук та Олексій Ковган (м. Київ);

ІІ місце – Наталія Ковба та Петро Буткевич (м. Рівне);

ІІІ місце – Ірина Бачало та Ясниський Володимир (Львівська обл.);

у командних змаганнях для класів ВС1/ВС2:

І місце – Андрій Мороз, Ігор Ульяноха, Алла Сорокіна (м. Київ);

ІІ місце – Олег Гелетуха , Анастасія Панчук, Дарина Ткачук (м. Ковель);

ІІІ місце – Володимир Ройко, Оксана Гайду, Максим Медведь (м. Рівне);

У загальнокомандному заліку переможцями та призерами змагань стали:

І місце – команда Київського МЦ «Інваспорт» – КДЮСШІ «Прометей»;

ІІ місце – команда ЛОК ДЮСШІ ГАЛИЧИНА;

ІІІ місце – команда РРЦ «Інваспорт».

Переможців та призерів нагородили медалями, грамотами та солодкими подарунками від ТОВ «ОТТІМО».

Команди переможець та призери змагань були нагороджені кубками та дипломами.

 

За повідомленням з РРЦ «Інваспорт»

, , , переглядів: 462


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *