У Рівному знову діють “податкові” шахраї

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
28.08.2017  10:50

Державна податкова інспекція у м.Рівному інформує платників податків, що до суб’єктів господарювання Рівного телефонують невідомі особи з провокаційними та незаконними вимогами.
Зловмисники діють за наступною схемою: телефонують, начебто, від імені керівництва податкової інспекції посадовим особам підприємств та вимагають неправомірну вигоду.
Наполегливо радимо громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Вказані факти підривають авторитет податкової служби та знижують рівень довіри до працівників органів ДФС зі сторони суб’єктів господарювання. Тому, у разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під виглядом працівників органів фіскальної служби або нібито від їх імені, просимо повідомляти про це підрозділи МВ УМВС у Рівненській області за телефоном – 102, або телефонувати до відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Рівненській області за номером: (0362) 692-575, а також особисто звертатись за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 12.

, , , , , , , , , переглядів: 1 430Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *