У ще двох медзакладах Рівного ввели масковий режим

Щасливе

Обов’язковий масковий режим ввели ще у двох наших закладах охорони здоров’я: в обласній дитячій лікарні та в  обласному спецдиспансері радіаційного захисту населення (чорнобильська лікарня).

Раніше це зробили обласні лікарні імені Юрія Семенюка та імені Михайла Вервеги у Клевані, а також ЦМЛ Рівного.

Повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

, , , , Переглядів: 329

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *