У столиці затримали на гарячому банду скімерів

Провидиця
Щасливе
20.11.2017  09:54

Увечері 16 листопада в Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури № 7 і за технологічної та технічної підтримки Служби безпеки ПриватБанку було затримано двох учасників банди скімерів, які викрадали дані карток клієнтів українських банків за допомогою встановлення на банкомати скімінгових пристроїв останнього покоління.

Як повідомили в СБ ПриватБанку, затримання шахраїв на гарячому стало результатом тісної взаємодії банку й поліції із застосуванням найбільш передових технологій, що дозволяють відстежувати дії злочинців у режимі онлайн.

«Протидія кібершахраям є для нас пріоритетним завданням, – говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Сергій Болотін. – Це дуже складне завдання – зловити скімерів на гарячому. Ми фактично «вели» злочинців понад місяць, щоб зловити на гарячому та пред’явити незаперечні обвинувачення. Система безпеки операцій у ПриватБанку дозволяє захистити власників карток від шахрайства, навіть якщо картки було скомпрометовано внаслідок скімінгу. Усім постраждалим від дій скімерів банк відшкодує вкрадені кошти».

У затриманих вилучено пристрої для дубліката й виготовлення підробних карток. Шахраїв повідомлено про підозру (статті 200, 362, 361 ККУ) і сьогодні в судовому порядку їм буде обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

ПриватБанк закликає клієнтів бути пильними і перед початком користування банкоматом ретельно оглянути його на наявність сторонніх накладок або інших пристроїв. У разі виявлення підозрілої клавіатури або карткоприймача необхідно відразу повідомити в банк на номери (056) 716 35 02, (067) 565 12 34, e-mail: dezhurka@pbank.com.ua чи будь-яким зручним способом. У разі підтвердження факту скімінгу клієнт отримає фінансову винагороду від банку і вбереже себе та інших користувачів банкомату від шахраїв.

, , , , , , , переглядів: 1 062Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *