У Суську змагатимуться за “Кубок Сокола”

Щасливе
18.07.2017  11:12

29 липня в рамках Першого Українського Мисливського форуму відбудуться змагання зі стендової стрільби на «Кубок Сокола». Взяти участь в них  зможуть усі бажаючі.

«Подія такого масштабу як Форум відбувається вперше на Рівненщині, тому бути учасником в першому змаганні на «Кубок Сокола» – це стати частиною історії», -розповідає керівник рекреаційного відділу МСК «Сокіл» Наталія Рачинська.

Змагання відбуватимуться в чотирьох категоріях – загальна, жінки, юніори та ветерани, таким чином суперники матимуть рівні шанси на перемогу в своїй групі. Охочим позмагатися за першість з компак-спортингу (саме так називається дисципліна) треба буде завчасно зареєструватися в зоні стендової стрільби та сплатити реєстраційний внесок в сумі 200 гривень. Найвправніші та найвлучніші стрільці отримають не тільки моральне задоволення від перемоги, але й цінні подарунки від мегапартнерів Форуму – ТМ Волмас,ТМ Тахо та магазину “Мисливець”.

До слова, будь-хто зможе випробувати себе на влучність не тільки на змаганнях, але й протягом форуму, який розпочинається о 10 годині. Крім того, відвідати подію буде цікаво не тільки мисливцям, а й широкому загалу. В рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, виставка порід мисливських собак та виступ кінно-спортивної школи.

Програма заходів: http://sokil-susk.com.ua

 

, , , , , , , , , переглядів: 2 199


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *