У святкові дні рівняни зможуть цілодобово скористатися послугами ПриватБанку

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
23.08.2017  10:21

У державне свято – День Незалежності України ПриватБанк надаватиме послуги у цілодобовому режимі. Клієнти матимуть змогу отримати якісне обслуговування в онлайн-режимі та через банкомати і термінали самообслуговування.

Цьогоріч на День Незалежності українці матимуть аж чотири вихідні підряд. Втім, у ці дні ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів в онлайн-режимі – через Приват24, мобільні додатки та гарячу лінію 3700.

Окрім того, у святкові дні усі клієнти зможуть скористатися цілодобовими зонами самообслуговування клієнтів у відділеннях ПриватБанку. Усі операції – платежі, перекази, видача готівки, погашення кредитів, купівлю електронних квитків тощо – можна здійснити через банкомати і термінали банку.

Корпоративні клієнти ПривaтБанку, серед яких – державні підприємства і компанії, можуть розпоряджатися власними коштами на своїх поточних і депозитних рахунках у режимі 24/7 в будь-якій точці України та світу та через персональних банкірів і за допомогою «Привaт24 для бізнесу». Отримати доступ до рахунків можна також через мобільний додаток «Привaт24 для бізнесу». Також у режимі 24/7/365 працює чат “Допомога онлайн” і служба підтримки за телефоном 3700 (для клієнтів малого і середнього бізнесу) та +380929000010 (для корпоративних VIP-клієнтів).

Окрім того, для зручності клієнтів у п’ятницю, 25 та суботу 26 серпня працюватимуть відділення, що працюють з графіком роботи у суботу.

Щоб забезпечити всім клієнтам доступ до готівки в повному обсязі,  у передсвяткові та святкові дні у ПриватБанку функціонуватиме посилений графік інкасації банкоматів.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 53 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайтіабо зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

, , , , , , , , переглядів: 1 465Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *