У Вараші оновили відділення ПриватБанку

Щасливе
19.07.2017  10:48

Днями у м. Вараш, мікрорайоні Будівельників, 72-А розпочало роботу відділення ПриватБанку, яке облаштоване у форматі відкритої архітектури без кабінетної системи з виділеними зонами самообслуговування. Раніше відділення банку знаходилось за адресою: м.Вараш, мікрорайон Будівельників, 27/1.

Оновлене відділення розташоване у зручному місці, з новим ремонтом та всіма умовами, які необхідні для сучасного банківського обслуговування. Тут клієнтів обслуговують за допомогою планшетів, які замінили звичні комп’ютери. Виконувати операції тепер можна швидше, що значно зменшує черги.

Оскільки планшет облаштований всіма сучасними банківськими програмами, то спеціаліст може надати клієнту будь-яку послугу, наприклад, оформити картку, відкрити депозит, страховку до купівлі залізничних квитків, на  автобус чи літак. Завдяки європейському формату  роботи, відкритості та наглядності  клієнти, самі можуть здійснювати платежі через  облаштовані тут термінали самообслуговування. А ще банківський спеціаліст може допомогти завантажити та налаштувати на мобільний телефон клієнта додатки для платежів та інших операцій і навчити ними користуватися.

Нещодавно більше 8 000 співробітників Рівненської АЕС отримали можливість отримувати заробітну плату на картку ПриватБанку. Зарплата тут – це не просто зарахування грошей на карту. Це – сукупність надсучасних сервісів і якісного обслуговування, які стають доступними кожному клієнту банку.

“Співробітники Рівненської АЕС, які стали клієнтами ПриватБанку та оформили виплату заробітної плати через банківську установу, отримали можливість обслуговуватись у новому сучасному банківському відділенні  – зазначає керівник напрямку по залученню та реалізації зарплатних проектів Північно-Західного РУ Сергій Ковальчук. – Тепер вони, отримавши кваліфіковану допомогу фахівців відділення,  разом з 10 мільйонами українців, зможуть виконувати незліченне число фінансових операцій в будь-який час і з будь-якої точки через Інтернет-банк Приват24 або мобільний додаток Privat24 чи через облаштовані у відділенні термінали самообслуговування. Слід зазначити, що карту для отримання заробітної плати можна безкоштовно оформити тут за лічені хвилини”.

Усі види банківських послуг можуть одержати в оновленому банківському відділенні і приватні підприємці та юридичні особи. Обслуговування корпоративних клієнтів завдяки сучасним технологіям тут відбувається в режимі 24/7/365. Також для юридичних осіб спеціально обладнано зручне спеціальне місце з комп’ютерною технікою для самостійної роботи.

У відділенні за адресою м. Вараш, мікрорайон Будівельників, 72-А  раді бачити клієнтів щоденно з 9.00 до 18.00 години без обідньої перерви.Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 56 відділеннях, 165 банкоматах та здійснювати операції у понад 342 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

, , , , , , , , , , переглядів: 1 707


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *