“У відділі субсидій консультації по субсидії не дають”, – рівнянка про місцевий ЖЕК

Щасливе
27.11.2017  15:00

ЖЕК і субсидії – кошмарний сон  пересічного рівнянина, і містяни переконуються у цьому кожного дня. Так рівнянка, Світлана Куропій відвідала місцевий ЖЕК з метою дізнатись, коли ж буде нарахована субсидія, ось як її зустріли комунальники:

Понеділок. ЖЕК на Віденській.Відділ субсидій. Перше, що вам треба знати – У ВІДДІЛІ СУБСИДІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СУБСИДІЇ НЕ НАДАЮТЬ. Про це рівнянам нагадують великою вивіскою ще на вхідних дверях. Ті,хто прорвав барикаду – потрапляють до наступного кола пекла – працівниць цієї славної структури, ще тих відомих хамок.”Культурно” вони нагадують ще раз, що консультацій не дають, а все буде написано у платіжках в грудні. Грудні, карл!!!! Коли субсидію нараховують з жовтня. 
Але це не найцікавіше. Бо за дверима цих жіночок рівняни охрестили “звірами”.Їх хамство – межа всьому, а декія цитати покруче ніж у квн-щиків.
-Вам холодно? То нашо вам той газ, паліть грубку
-Не дали грошей на субсидію? То, шо я винна що ви не знаєте скіки получають ваші діти, а може вони вопше мільйонери і вам не кажуть?
– Ви мама в декреті? А чого не звітуєте скіки грошей прогляли? Де довідка?Щоб завтра була!
-Ви з Азоту? ООООО та там такі зарплатіща в цехах, що вам і субсидія не треба, то ж заробляєте!
Цитати великих блін. Чесно, спалила б той відділ і оком не повела!

Понеділок. ЖЕК на Віденській.Відділ субсидій. Перше, що вам треба знати – У ВІДДІЛІ СУБСИДІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СУБСИДІЇ НЕ…

Опубліковано Svitlana Kuropiu 27 листопад 2017 р.

, , , , , , , переглядів: 2 146Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *