У війні за Україну помер дубенчанин

Щасливе

 

Леонід Панащук – дубенчанин, який загинув під час воєнних дій, захищаючи рідну Неньку-Україну.

Щирі співчуття рідним,близьким, побратимам та усій Україні. Важка втрата для нас усіх…

Низький уклін Батькам та слава Герою.

, , , , , Переглядів: 1 363

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *