У яких лікарнях області планують модернізувати укриття?

Щасливе
13.05.2024  17:00

У Рівненській області заплановано провести модернізацію укриттів у лікарнях з метою підвищення рівня безпеки медичного персоналу та пацієнтів у разі надзвичайних ситуацій. Обласна комісія вже обрала сім медичних закладів для цього проекту, серед яких обласна дитяча та доросла лікарні, Центральна районна лікарня у Демидові, лікарні у Радивилові, Здолбунові та Рівному, а також Острозька багатопрофільна лікарня.

На виконання цього проекту з державного бюджету виділено 1 мільярд гривень. Зазначена сума спрямована на будівництво та модернізацію укриттів у вищезазначених лікарнях. Нагадаємо, що ця ініціатива входить у загальнодержавну програму підвищення безпеки медичних закладів українського медичного господарства.

Зараз обласні військово-цивільні адміністрації формують переліки з проєктними заявками до Міністерства охорони здоров’я, щоб отримати фінансування з держбюджету. Очікується, що після виконання цього проекту медичні заклади області будуть забезпечені сучасними укриттями, які зможуть ефективно захищати персонал та пацієнтів у разі надзвичайних ситуацій.

переглядів: 53


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *