У яких водоймах Рівненщини дозволено безпечно купатися

Щасливе
17.05.2024  13:00

Перед очікуваним початком купального сезону Рівненська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба на водних об’єктах, провела комплексне обстеження всіх офіційно визначених для купання водойм на території області.

У ході обстеження було виявлено та вилучено забруднення, включаючи пляшки, скло, дошки, цеглу та інше сміття, яке може становити загрозу для купаючихся. Також спеціалісти встановили обмежувальні буї на ділянках з небезпечним дном, щоб уникнути можливих травматичних ситуацій.

Окрім того, в рамках підготовки до купального сезону було навчено близько 30 осіб, які будуть відповідати за безпеку на водних об’єктах під час роботи на рятувальних постах.

Зазначимо, що РОКАРСВО єдина на Рівненщині служба з ліцензією на навчання та проведення рятувальних операцій на водних об’єктах. Останній раз перевірка водойм проводилася у 13 місцях, які були визначені владою як можливі для купання. Крім того, до переліку місць для купання додалась 14-та локація – невелика водойма на території одного з приватних підприємств у Рівному.

-Вараський район: реабілітаційно-оздоровчий комплекс “Біле озеро”;
-Дубенський район: санаторій “Хрінники”, ЛРЗ “Мотор”, СОК “Чайка”, ПП Крот А.І. (усі чотири – Демидівська ТГ), громадський пляж (Млинівська ТГ);
– Рівненський район: Гощанський став, став с.Обарів (ТзОВ “Обарівінвест”), три локації на Старомильському ставу (Здолбунівська ТГ), Басівкутське озеро у Рівному.
– Сарненський район: річка Горинь у Дубровиці.

З 18 травня на кордоні перевірятимуть військово-облікові документи

переглядів: 85


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *