Учитель звільнений за порушення педагогічної етики: Урок для освітян

Щасливе
22.02.2024  12:45

У ліцеї №18 міста Рівне сталася ситуація, яка викликала серйозне занепокоєння серед громадськості та керівництва освітнього сектору. Після інциденту з неприпустимою поведінкою вчителя, Управління освіти міста вжило термінових заходів для запобігання подібних ситуацій у майбутньому у цьому навчальному закладі.

Відразу після отримання повідомлення про інцидент, на місце події була відправлена комісія управління освіти для проведення службового розслідування. Пояснення були взяті у директора закладу та заступника директора з навчально-виховної роботи.

Внаслідок розслідування стало очевидним, що стиль спілкування вчителя з учнями, відображений на відео, був неприпустимим і свідчив про порушення педагогічної етики та приниження гідності дитини. У зв’язку з цим вчителя було відсторонено від займаної посади з 22 лютого 2024 року.

Триває службове розслідування щодо надання послуг з організації харчування приватним підприємцем у закладі. За виявлені недоліки вже були оголошені догани директору закладу та заступнику директора з навчально-виховної роботи, відповідальної за організацію харчування.

До слова, управління освіти також направило лист-клопотання до Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області з проханням залучити своїх спеціалістів для перевірки ситуації.

 

переглядів: 67


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *