Україна має мобілізувати 200 тисяч осіб до кінця року

Щасливе
02.07.2024  11:00

Україна стоїть перед амбітним завданням мобілізувати 200 тисяч осіб до кінця цього року. Це необхідно для перекриття втрат на фронті та формування нових бригад. За даними німецького видання Die Welt, це означає, що кожні три місяці потрібно мобілізувати не менше як 50 тисяч осіб.

Проте останніми місяцями Україна значно відстає від запланованих показників. За інформацією з європейських кіл безпеки, темпи мобілізації не відповідають поставленим завданням. Це викликає занепокоєння як в Україні, так і серед її міжнародних партнерів.

У відповідь на цю ситуацію, український уряд ухвалив низку законодавчих змін, що мають сприяти розширенню мобілізації. Зокрема, було знижено призовний вік до 25 років, що дозволило залучити до армії більше молодих людей. Крім того, введено оновлення даних військовозобов’язаних, що також має сприяти підвищенню ефективності мобілізаційного процесу.

Як військовому виїхати за кордон: правила

Україна продовжує працювати над тим, щоб виконати поставлені завдання та забезпечити належний рівень захисту від зовнішньої агресії. Попри всі труднощі, країна демонструє рішучість і відданість у боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність.

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *