Українська бригада територіальної оборони створює команду пресофіцерів

Щасливе
27.02.2024  08:00

104-та окрема бригада територіальної оборони у Рівненській області оголосила про формування команди пресофіцерів з метою підвищення ефективності комунікації та оприлюднення інформації про діяльність бригади.

Згідно з оголошенням, пресофіцери будуть відповідальні за спілкування з журналістами, роботу з медіа-ресурсами, а також за фото- та відеозйомку подій, пов’язаних з діяльністю бригади. Очікується, що вони забезпечать швидку та якісну інформаційну підтримку з боку бригади.

Зазначається, що кандидати на посади пресофіцерів повинні мати високий рівень мотивації та стресостійкості, а також володіти навичками роботи з медіа та соціальними мережами. Бажаним є досвід військової служби або роботи в сфері ЗМІ.

Пресофіцери забезпечать ефективну комунікацію з громадськістю та стануть невід’ємною частиною інформаційної стратегії бригади.

Для відгуку на вакансію надсилайте Ваше CV (резюме) або контактні дані та опис професійного досвіду (для чинних військовослужбовців Сил ТрО додатково звання та деталі досвіду служби) на apply@thelobbyx.com (натисніть на посилання для автоматичного формування листа) з темою листа “Пресофіцер до 104 ОБрТрО (У)”

переглядів: 48


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *