Українська IT-армія завдала удару по російській платіжній системі

Щасливе
20.06.2024  23:04

У ніч з 19 на 20 червня українська IT-армія здійснила одну з наймасштабніших DDoS-атак в історії, вивівши з ладу російську платіжну систему «Мир». В результаті цієї атаки тимчасово припинили роботу такі великі фінансові установи та сервіси, як «ВТБ», «Сбербанк», «Тінькофф», «Альфа-Банк», «Білайн», МТС, Ростелеком, Газпромбанк, Мегафон, СБП, НСПК, ЄИРЦ та інші.

Про це повідомляє «ЕспресоТV», зазначаючи, що масштаби та наслідки цієї кібератаки є безпрецедентними. Тимчасова недоступність ключових фінансових та комунікаційних сервісів вдарила по інфраструктурі, що забезпечує фінансову стабільність та комунікації в Росії.

Українська IT-армія, яка вже довела свою ефективність у протистоянні російській агресії на кіберфронті, знову продемонструвала високий рівень організації та технічної підготовки. Використовуючи потужні DDoS-атаки, вона зуміла паралізувати роботу важливих фінансових структур і комунікаційних сервісів, що стало важливим ударом по російській економіці.

Експерти зазначають, що така атака є не лише символічною, але й має реальні економічні наслідки. Тимчасова недоступність банківських сервісів призвела до збоїв у фінансових операціях, що вплинуло на мільйони користувачів. У той же час, відсутність зв’язку у великих телекомунікаційних компаній створила додаткові труднощі для населення.

На Рівненщині чоловік погрожував замінувати селищну раду

переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *