Українські студенти заплатять за навчання смартфонами

Щасливе
17.08.2017  13:45

Студенти провідних українських вишів у новому навчальному році зможуть оплачувати своє навчання в кілька кліків за допомогою смартфонів і Privat24. Для цього потрібно сканувати QR-код свого вишу, розміщений біля ректорату та деканатів, обрати суму та підтвердити оплату. Технологія безконтактної оплати навчання розроблена ПриватБанком і може бути впроваджена за кілька днів будь-яким навчальним закладом.

«Безконтактна оплата навчання вже працює в понад 200 провідних українських вишах, а з урахуванням того, що ця технологія не вимагає від навчальних закладів жодних витрат на її впровадження, платіжні QR-коди до кінця року будуть доступні студентам усіх українських навчальних закладів, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Олексій Путятін. – Щоб оплатити навчання, тепер взагалі не потрібно нікуди ходити чи стояти в черзі до каси, мобільний Privat24 доступний кожному клієнту ПриватБанку, а вже у жовтні QR-сервісом зможуть користуватися й власники карток усіх українських банків».

Оплаnа навчання за допомогою QR-коду проходить швидко, просто та виключає помилки в реквізитах. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 та відсканувати QR-код свого навчального закладу.

Студенти Національного Університет Водного господарства та природокористування першими з рівненських вишів зможуть здійснити всі оплати за допомогою QR-коду. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, перейти в «Мої платежі» > «Новий платіж» та відсканувати QR-код на квитанції. Ті, у кого ще немає смартфону, можуть здійснити оплату через QR-код у найближчих відділеннях ПриватБанку за допомогою планшета співробітника відділення. Більше інформації на https://privatbank.ua/qr/

, , , , , , , переглядів: 996Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *