Український електробайк презентують на міжнародній виставці у США

Щасливе
18.09.2017  12:15

Українська компанія DelFast представила гібрид мотоцикла і гірського велосипеда Delfast Ebike. Розробники запевнили, що на одному заряді він зможе подолати майже 400 км. Електробайк містить запас ходу 380 км. Це більше, ніж в Tesla Model 3, заявив керівник DelFast Данило Тонкопій. Про успішний проект вітчизняної компанії пише Новое время.

За його словами, 20 вересня почнеться кампанія зі збору коштів на Kickstarter. Початкова вартість електровелосипеда, дизайн якого можна визначити як гібрид мотоцикла і гірського велосипеда – від $ 2989.

Крейсерська швидкість Ebike становить 45 км / год. Максимальна швидкість – 80 км / ч. Виготовлена ​​в США батарея розрахована на три тисячі циклів і підтримує рекуперацію енергії. Від двох USB-виходів електродвигуна можна підзарядити смартфон і планшет.

За безпеку Delfast Ebike відповідати іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт / стоп, сигналізація, віддалений запуск, а також мобільний додаток.

Фото: vestidp.ru

Tech Insider розповів, що український електробайк буде випускатися в трьох варіантах. Prime – з найбільшим запасом ходу на одній зарядці. Top зможе їхати з максимальною швидкістю (80 км / ч). Lite – найдоступніша за вартістю модифікація.

За даними Digital Trends, вперше особисто оглянути Delfast Ebike можна буде на виставці Interbike International Expo, яка пройде 20-22 вересня в Лас-Вегасі (США).

P. S Доступні на ринку аналоги українського електробайка на одному заряді можуть проїхати в середньому 30-80 км. Tesla Model 3 в базовій комплектації має запас ходу 346 км.

Горді за вітчизняних винахідників!

, , , , , , , , , переглядів: 1 237


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *