В Україні визначили «фінансового генія» року – переможця національної економічної олімпіади «Фінансовий геній», яким став харківський дев’ятикласник Артем Філімонов. Найбільш обізнаний в економіці та фінансах український школяр отримає від організатора олімпіади ПриватБанку грант 50 000 гривень на навчання у виші. Трохи менші гранти отримали й призери олімпіади.
Рівнянин став переможцем акції “Смартфон за комуналку” від ПриватБанку
Замість аркушів паперу та ручок учасники «Фінансового генія» використовують ноутбуки та планшети, а звичні тести та завдання замінюють бізнес-кейси, розроблені топ-менеджерами банку. У фіналі олімпіади школярі запропонували свої проекти розвитку ЮніорБанку та пройшли захопливий командний квест поверхами головного офісу ПриватБанку. І нарешті – оголошення переможця, вручення призів і подарунків головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком.
«Це найнародніша в Україні шкільна олімпіада, узяти участь в якій і стати володарем грошового гранта може будь-який бажаючий, незалежно від оцінок у табелі або спеціалізації школи, – говорить голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак. – Звичайно, я запрошую всіх юних фінансистів після закінчення навчання на роботу до банку. І обов’язково, коли будете навчатися, попрацюйте в контакт-центрі, щоб вправно спілкуватися з людьми».
Рівняни потрапили у фінал престижного конкурсу “Фінансовий геній”
На відміну від академічних шкільних олімпіад, у «Фінансовому генії» можуть брати участь учні 9 та 10 класів будь-якої української школи. Протягом трьох тижнів через Інтернет конкурсанти виконували тести та завдання на різні теми з економіки, фінансів, банківської справи. Після тестів і вирішення задач усім учасникам «Фінансового генія» нараховувалися конкурсні бали, за сумою яких найкращі олімпійці вийшли у фінал.
Усього ж за право вважатися фінансовим генієм цього року змагалася майже 1 000 випускників шкіл з 268 населених пунктів України. «Фінансовий геній – 2017» став і рекордсменом з успішного виконання конкурсних завдань, рівень складності яких, до речі, не завжди під силу навіть студентам економічних вишів. Завдання першого туру олімпіади успішно виконали 260 учасників, а до фіналу олімпіади увійшли 20 випускників, які набрали максимально можливі конкурсні бали.