Український виробник взуття ОЛДКОМ допомагає пораненим бійцям – важливість волонтерства сьогодні

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
17.08.2022  12:48

Український виробник взуття ОЛДКОМ допомагає пораненим бійцям – важливість волонтерства сьогодні

Від початку війни росії проти України десятки тисяч мирних жителів частково або повністю змінили свої основні професії. З архітекторів, будівельників, менеджерів, управителів вони стали волонтерами. І саме зараз ці люди роблять те, що найбільш необхідне нашій державі та її громадянам, – займаються сортуванням гуманітарної допомоги, відправляють зібрані кошти на підтримку ЗСУ, надають захист тим верствам населення, які залишились без їжі, ліків, води, одягу.

Діяльність волонтерів заслуговує неабиякої поваги! До речі, одним із них є Олдком виробник взуття. Компанія прийняла рішення не припиняти своєї діяльності з ціллю утримання економіки держави на плаву. Більш того, вона ще від початку війни допомагає нашим мужнім захисникам і людям, які постраждали від ведення бойових дій країною-агресором.

Взуття від виробника: як компанія Олдком допомагає пораненим бійцям?

Виробник Oldcom щоденно переймається проблемами та загалом ситуацією, яка склалася у нашій державі від 24 лютого. Саме тому він прийняв рішення допомагати пораненим бійцям. Виробник розуміє, наскільки їм зараз важко та якої опіки вони потребують. Після пережитого, звичайно, у кожного з них залишилися у серці невиліковні рани, проте магазин взуття онлайн Олдком старається зробити все можливе, щоб їхній фізичний стан постійно покращувався. Саме тому він прийняв рішення відправити 200 пар якісного, зручного та практичного взуття через Фонд Ірини Верещук. Нагадаємо, що основною метою організації є надання допомоги жінкам, які перебували у російському полоні, та дітям, втративших батьків у війні проти рф. Завдання  Фонду –  підтримувати дітей-сиріт українських військових, надавати допомогу жінкам-військовослужбовцям, яких вдалося повернути з російського полону, всіляко покращувати стан поранених воїнів.

Чи можливо замовити взуття та допомогти ЗСУ?

Якщо Ви теж бажаєте допомогти нашій непереможній армії, тоді Вам слід купити взуття в інтернет магазині oldcom.ua. Компанія кожних 10% від продажів відправляє на підтримку ЗСУ. Вирішивши замовити взуття в Олдком, Ви автоматично допомагаєте нашим захисникам. А ще Ви отримуєте дійсно якісний товар, який прослужить не один сезон. Представлена в каталозі продукція варта уваги. Купити взуття онлайн від українського виробника Oldcom – це забезпечити комфорт собі та допомогти воїнам! Підтримайте ЗСУ й економіку країни в цілому. Обирайте українське! А для цього слід взуття купити онлайн у магазині oldcom.ua!

переглядів: 184
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *