Українці Іспанії передали дрони рівненським нацгвардійцям

квиток на автобус
Щасливе
26.08.2022  09:00

Українська громада Іспанії закупила і передала два дрони для військовослужбовців однієї з частин Національної гвардії у Рівному. Збір коштів організувала сім’я нацгвардійця Василя, котрий пів року тому залишив власну справу в Іспанії, щоб приїхати і боронити Україну. Спільними зусиллями місцевої діаспори, а також українців, котрі приїхали після початку нападу, громаді вдалось придбати 2 дрони й організувати збір коштів на тепловізор.

Як розповідає дружина гвардійця Анна, сьогодні українці по всьому світу й усіма силами намагаються наблизити нашу перемогу. «Мені дуже хотілось бути корисною, тому я відкрила збір коштів як серед українців, які давно мешкають тут, так і серед людей, котрі нещодавно приїхали. На мою ініціативу одразу відгукнулась українка Олена, яка подарувала власний дрон хлопцям, тому я вирішила організувати ще один збір вже на тепловізор. Також до волонтерської ініціативи долучились і племінники Василя – Ірина та Сергій. Завдяки їм хлопці отримали ще один дрон.

Дрони і тепловізори – необхідні речі в умовах сучасної війни. В зоні активних бойових дій дронів багато не буває, адже ворог за ними спеціально полює.

«Велика подяка нашим волонтерам. Вже скоро «пташки» будуть нам корисними на Сході під час виконання службово-бойових завдань», – коментують військовослужбовці.

 

, , , , , переглядів: 362


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *