Українцям загрожують тотальні перевірки посилок з-за кордону

квиток на автобус
Щасливе
25.04.2017  10:37

Українці, які замовляють товар з-за кордону, скажімо, по каталогам з Китаю, ризикують не побачити своїх обновок.

Українські митники незабаром отримають право знищувати підробки, що пересилаються в міжнародних поштових відправленнях (загальною кількістю в одному відправленні до 3 штук і вагою до 2 кг). Для цього буде прописаний особливий порядок знищення продукції, яка порушує права інтелектуальної власності.

На Черкащині побудують біоТЕС на соломі

Митники, маючи інформацію про зовнішній вигляд, торгову марку, географічне походження товару не пропустять його через кордон, якщо він порушує права власників ТМ або промислового зразка. При наявності підозр митниця припиняє оформлення. Є також процедури досудового врегулювання і знищення контрафактних товарів.

Держпраці таємно перевірятиме роботодавців, які не підвищують зарплату

Відповідні норми повинні з’явиться в Митному кодексі до кінця 2017 – граничного терміну імплементації регламенту ЄС № 608/2013. Про це розповів представник департаменту організації митного контролю ДФС Олексій Гащицький. За його словами, відповідний законопроект вже рік лежить в парламенті (№4614), але поки він тільки обговорюється в комітетах ВР.

Нагадаємо, після створення зони вільної торгівлі з ЄС Україна протягом трьох років зобов’язалася привести своє митне законодавство в частині захисту прав інтелектуальної власності у відповідність з європейськими нормами.

митниця

, , , переглядів: 1 076


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *