Укрпошта анонсувала нову безкоштовну послугу

Щасливе
22.02.2024  09:00

Державний поштовий оператор “Укрпошта” запускає нову програму “Укрпошта. Аптека”, яка передбачає безкоштовну доставку ліків на деокуповані та прифронтові території. Пілотний проєкт стартував 21 лютого в Донецькій області та прикордонних районах Сумщини.

Гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський зазначив, що спочатку програма буде охоплювати області, де існує недостатньо аптек, а згодом планується розширення на всю територію країни. Метою цієї ініціативи є забезпечення населення доступними ліками, особливо для людей похилого віку та жителів сіл, де може бути обмежений доступ до медичних препаратів.

“Замовлення ліків можна здійснити, зателефонувавши за номером 0 800 300 54 та слідуючи інструкціям у голосовому меню. Посилки будуть доставлені безкоштовно “Укрпоштою Експрес” і можна буде відстежити їхню відправку на сайті, у мобільному додатку або через чат-бот у месенджерах.” – йдеться у повідомленні.

У межах програми буде доступно близько 10 тисяч найменувань лікарських засобів безрецептурної групи, а також медикаменти за програмою “Доступні ліки”.

Подальше розширення програми передбачається на інші прифронтові території, такі як Харківщина, Херсонщина, Миколаївщина, Запоріжжя та інші, що підвищить доступність ліків для всіх громадян країни.

переглядів: 46


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *