Умови воєнного часу: як працює громадський транспорт у Рівному

Щасливе
19.03.2022  11:15

Попри складний воєнний час, громадський транспорт не зупинився ні на день.

Про це повідомляє міський головп Олександр Третяк.

В перші дні тролейбуси проводили перевезення безоплатно, чим допомогли рввнянам швидко мобілізуватись у перші дні війни.

Зараз на маршрут виходять близько 60 одиниць комунального транспорту, пасажиропотік яких значно знизився з довоєнних часів.

При цьому, відбулось майже двократне зростання вартості палива та деталей, яких наразі ще й обмежене постачання.

Тому досить складна ситуація і з маршрутками, випуск яких знизився практично втричі і поки не є стабільним.

Але водії стараються організовуватись і спільно вишуковують можливості чергуватись і перевозити пасажирів на довоєнних умовах.

Крім того, перевізники щодня на волонтерських засадах надають близько 15 автобусів на потреби територіальної оборони та інших заходів. Також передали 3 автобуси до ЗСУ, чим роблять свій внесок у нашу спільну перемогу!

Нагадуємо також, що умови пільгового проїзду як і до початку війни для більшості категорій є безоплатними після 10:00, а в маршрутках лише у межах 2х пільгових місць.

Міський голова закликає  з розумінням ставитись до таких умов і за можливості підтримувати водіїв, які продовжують виходити на маршрути.

Відстежувати рух комунального транспорту також частини маршруток можна на смартфонах у додатку “DozoR City” і сайті city.dozor.tech.

, , , , , переглядів: 568


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *