Університет світового рівня планують створити у Рівному

квиток на автобус
Щасливе
21.01.2024  12:10

Утворення нового багатогалузевого університету завдяки об’єднанню кількох закладів, днями обговорили у Рівному. Така ідея з’явилась під час зустрічі заступника міністра освіти і науки Михайла Винницького із адміністрацією області.

Відтак, у перспективі потужний освітній центр матиме технічну, гуманітарну та медичну складові. Натомість ля студентів буде більший вибір предметів та курсів для навчання.

«Рівне має вигідне географічне положення, достатньо відмежоване від кордону, тут є потужні вищі освітні заклади. Тому вважаю, що у вас є можливість для створення університету світового рівня, – зазначив Михайло Винницький. – Такий заклад матиме непогану інвестицію від 1 до 5 мільйона доларів».

Запросили на зустріч і ректорів провідних університетів нашого міста та Луганська. Свої думки висловили керівники Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського державного гуманітарного університету та релокованого Луганського державного медичного університету.

«Для Рівненщини – це вікно можливостей, яким ми повинні скористатися. Вважаю, ми стоїмо на порозі історичного фундаментального рішення. Це хороша можливість як для Рівненщини, так і загалом для розвитку освіти,– зазначив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль

Наступну зустріч з цього приводу домовилися провести вже найближчим часом.

переглядів: 40


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *