Увага до друзів у соцмережах: Як уникнути шахрайства в мережі

квиток на автобус
Щасливе
24.01.2024  09:07

Шановні користувачі соціальних мереж! Працівники поліції вкотре звертають вашу увагу на поширену аферу, пов’язану з шахрайством через підроблені сторінки в соцмережах.

Шахраї, “зламавши” сторінку користувача, намагаються обманом вивести гроші від його близьких та друзів. Щоб вам не стати жертвою шахраїв, слід дотримуватися кількох простих правил безпеки, кажуть спеціалісти:

  1. Перевірте за номером телефону: Завжди перевіряйте, зателефонуйте своєму другові за відомим номером і переконайтеся, що він дійсно потребує грошей.
  2. Перевірка інформації: Запитайте вашого друга про деталі, які знаєте тільки ви двоє. Це може допомогти розкрити шахрая.
  3. Спілкуйтеся з друзями: Звертайтеся до інших друзів та дізнайтеся, чи отримували вони схожі повідомлення від цієї особи. Шахраї часто роблять розсилку одного повідомлення всім підписникам “зламаної” сторінки.

Заходи безпеки також стосуються захисту власного акаунту: обов’язково встановлюйте двофакторну аутентифікацію, щоб ваш акаунт був максимально захищеним.

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *