Останній місяць зими був би набагато сумнішим, якби в ньому не було б Дня закоханих! Рівненська філармонія робить для усіх рівнян в цей день фантастичний подарунок.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/02/jhufy-720x360.jpg)
Органний зал 14 лютого відкриває свої двері: для будь-яких романтичних вчинків: освідчень, фотосесій. Це все абсолютно БЕЗКОШТОВНО! То ж це прекрасна нагода зробити незабутнім цей святковий день, а також отримати масу позитивних емоцій.
“Дивуйте, надихайте і слухайте музику разом! Бо це – кохання. Будьте частиною прекрасного кожного дня.”
Чекаємо на вас з 14 до 19 год. Деталі за тел. 097 374 99 44