В Острозі презентували цікавий інтерактивний музей

30.07.2019

В Острозі презентували цікавий інтерактивний музей

Інтерактивний музей стародруків презентували в Острозі. Загальна сума залучених коштів на реалізацію склала понад 350 тисяч гривень. Проект реалізують протягом 4-х місяців 2019 року, пише shotam.info.

Що зробили за час реалізації?

Під час реалізації проекту облаштована експозиція в Музеї книги і друкарства, оновлений дизайн, використані інноваційні технології та нові просторові рішення експозиції. “На сьогодні колекція нараховує 4 900 експонатів основного музейного фонду, в тому числі майже півтори тисячі стародруків XVI–XVIII ст., серед яких – Острозька Біблії 1581 року і близько 150 рукописів XVI–XXI ст.”, – уточнили у прес-службі Рівненської облдержадміністрації.

Конкурс “Малі міста – великі враження”

Як відомо, проект переміг у конкурсі “Малі міста – великі враження” від Міністерства культури України. На розгляд конкурсної комісії була подана 181 проектна заявка. На переконання ініціаторів проекту, він поліпшить туристичну привабливість музею та міста в цілому.

Що відомо про цей музей в Острозі?

Музей книги і друкарства розташовується в Луцькій надбрамний вежі XVI століття – пам’ятці архітектури національного значення.

 

, ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *