В Острозький академії навчатимуть штучному інтелекту

Щасливе
07.03.2024  09:00

Національний університет “Острозька академія” анонсує відкриття чотирьох нових освітньо-професійних програм (ОПП) цього навчального року. Ці програми відповідають потребам сучасного ринку праці та відображають інноваційний підхід до освіти.

На бакалаврському рівні студенти матимуть можливість обирати між трьома програмами: “Робототехніка та машинне навчання”, “Штучний інтелект та аналітика даних”, та “Підприємництво та торгівля”. Ці напрями спрямовані на вивчення сучасних технологій та розвиток практичних навичок, необхідних для успішної кар’єри в цифровій епосі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські митці можуть позмагатися за премію у 35 тисяч

Нова магістерська програма “Публічне управління та адміністрування” розширить можливості студентів у сфері громадського управління та розвитку.

«В умовах війни освітній процес зазнав значних змін і за формою, і за змістом. Тому ми розвиваємося і знаходимо баланс між безпекою навчального процесу та його якістю. Водночас, інновації є основою успішного університету», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Розпочати навчання у нових програмах можна вже з наступного навчального року. Більше інформації про вступ та умови навчання доступні на офіційному веб-сайті університету.

 

переглядів: 65


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *