В період Зелених свят послуги ПриватБанку будуть доступні в онлайн-режимі

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
02.06.2017  11:26

В період Зелених свят послуги ПриватБанку будуть доступні в онлайн-режимі

Під час державних свят у червні клієнти ПриватБанку зможуть скористатися більшістю послуг та продуктів ПриватБанку. Фінансова установа працюватиме в режимі 24/7/365. Із понад 2 500 відділень майже 1000 банківських офісів традиційно працюють і в будні, і на вихідні.

 Червневі вихідні суттєво не вплинуть на режим роботи ПриватБанку. Зокрема, в обласному центрі, містах і районах, де є відділення ПриватБанку, цілодобово, незважаючи на свята, в будь-який день тижня можна скористатися банківськими послугами та продуктами в пунктах самообслуговування при відділеннях. Через банкомати і термінали є можливість отримати всі необхідні послуги: перекази, платежі, погашення кредитів, отримання готівки, замовлення залізничних квитків тощо.

 2 червня всі відділення Рівненської області працюватимуть у стандартному режимі зі звичайною тривалістю робочого дня.

 У суботу, 3 червня – лише ті відділення, що працюють з графіком роботи у суботу. Режим роботи скорочується на 1 годину.

 У неділю, 4 червня та понеділок, 5 червня відділення не працюватимуть, обслуговування клієнти проходитиме дистанційно.

 Інтернет-банк Привaт24 і мобільний додаток Privat24 працюють завжди цілодобово – без свят, вихідних і перерв. Тому в режимі 24/7/365 у зручному місці і в зручний для вас час можна оплатити будь-який рахунок, придбати квиток на транспорт, замовити таксі чи суші, поповнити депозит або телефон та здійснити чимало інших послуг.

 Корпоративні клієнти ПривaтБанку, серед яких – державні підприємства і компанії, можуть розпоряджатися власними коштами на своїх поточних і депозитних рахунках у режимі 24/7 в будь-якій точці України та світу та через персональних банкірів і за допомогою «Привaт24 для бізнесу». Отримати доступ до рахунків можна й  через мобільний додаток «Привaт24 для бізнесу». Також у режимі 24/7/365 працює чат “Допомога онлайн” і служба підтримки за телефоном 3700 ( для клієнтів малого і середнього бізнесу) та +380929000010 (для корпоративних VIP-клієнтів).

 Щоб забезпечити всім клієнтам доступ до готівки в повному обсязі,  у передсвяткові та святкові дні у ПриватБанку функціонуватиме посилений графік інкасації банкоматів.

 Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 56 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

Трійця

, , переглядів: 925Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *